Interne Contactlijst

Lijst met (actieve) verzorgers.

De onderstaande lijst bevat persoonlijke gegevens en is derhalve alleen bereikbaar na inloggen. Deze informatie wordt in goed vertrouwen met u gedeeld en misbruik zal dan ook niet gewaardeerd worden!

U kunt onderstaande informatie bijv. gebruiken om te zoeken naar een vervanger indien u onverhoopt verhinderd bent.

Stuur een e-mail naar alle gebruikers
Naam Adres Telefoon E-Mail Voorkeursdienst
Alders, ToonWulfingstraat 11
5212 BX 's-Hertogenbosch
06-20338279a.alders@home.nl
Briemen, Martin van
(Algemeen Bestuurslid)
Van Deelenstraat 35
5156 AL Oudheusden
06-50950359mvanbriemen@telfort.nl Invaller
Broek, Karin van de
(Algemeen Bestuurslid)
Thorbeckeborch 14
5241 HD Rosmalen
06-29984049smokinghotrod03@outlook.com
Delft, Stefan van
(Voorzitter)
Groen van Prinstererlaan 111
5237 CN 's-Hertogenbosch
073-6444004
06-46848076
vand2020@planet.nl
Doesburg, Willem vanTerpeborch 33
5241 KC Rosmalen
073-5218883
06-33208388
wimvandoesburg@hotmail.com
Eerd, Rob vanTrappistenborch 12
5241 KX Rosmalen
06-14432194webmaster@veldje.nl
Fabrie, MarcKruisherenborch 37
5241 KK Rosmalen
06-18054190m.fabrie@hotmail.com
Faro, Evelien
(Penningmeester)
Kruisherenborch 64
5241 KJ Rosmalen
06-53873022efaro@hotmail.com
Heel, Wim vanWilhelminastraat 10
5246 XD Rosmalen
06-20934040opelgt70@kpnmail.nl
Joustra, FredMoleneindplein 214
5262 CM Vught
06-18697640fejoustra@outlook.com
Kneyber, Galiia
(Algemeen Bestuurslid)
Vlondertuinen 12
5247 MX Rosmalen
06-19151808galia.chezz@outlook.com
Maurix, JanDr. Beelborch 3
5241 HP Rosmalen
073-5210747
miranda-jan@ziggo.nl
Nieuwenhuizen, JacquesJagerssingel 46
5241 JW Rosmalen
073-8002322
06-44050781
newcom@live.nl
Nistelrooij, Marieke vanDe Barkentijn 18
5247 LC Rosmalen
06-183062361978marieke@gmail.com
Postma, RikieHintham 106
5246 AK Rosmalen
073-6418621
lmpostma@home.nlWoensdag
Randag, TacitusAugustinessenborch 4
5241 KE Rosmalen
06-40918091t.randag@ziggo.nl
Richters, SachaPastoor de Kroonstraat 295A
5211 SP 's-Hertogenbosch
06-28085759sacharichters@gmail.com
Sebregts, CorienMoeraskers 24
5236 TB Empel
06-48186063coriensebregts@gmail.com
Steenbekkers, Jan
(Algemeen Bestuurslid)
De Uilenwaard 2
5236 WB Empel
06-51632897jhl@live.nl
Tielman, CindyPieter Breughelstraat 234
5213 BT 's-Hertogenbosch
06-22607158cindytielman68@gmail.com
Velden, Ben van der
(Algemeen Bestuurslid)
Kruisherenborch 62
5241 KJ Rosmalen
073-5218923
ben.vander.velden@home.nl
Velden, Monique van der
(Algemeen Bestuurslid)
Kruisherenborch 62
5241 KJ Rosmalen
073-5218923
06-46521740
monique.vander.velden@home.nl
Vlugt, Maria van der
(Secretaris)
Vlondertuinen 19
5247 MX Rosmalen
073-5215025
06-41699213
mariavandervlugt@hotmail.comWoensdag
Volleberg, DaisyBuskeshoeven 20
5242 KS Rosmalen
06-15203170daisy_volleberg@hotmail.com Zaterdag

Reacties zijn gesloten.